Rozważasz pozwanie banku / ugodę

Prognoza procesowa
dr hab. Tomasz Nowak o tzw. kredytach frankowych Na swoim profilu Google+ dr Nowak opublikował wiele wpisów o tzw. kredytach frankowych. Polecam ich lekturę Tobie i każdemu, kto chce przekonać się jak przedstawiciele środowiska bankowego mijają się z prawdą i manipulują faktami. Pan Tomasz Nowak to mistrz ciętej riposty i to najwyższej próby. Lekkie pióro łączy z wyjątkowo ciężkimi argumentami, które przedstawia w sposób bardzo prosty, logiczny i merytoryczny.  Oto 3 wpisy, które musisz przeczytać:
  1. "Kredyt" to nie "umowa o kredyt"Tekst wyjaśniający fundamentalną różnicę pomiędzy "kredytem" a "umową o kredyt", której niekiedy nawet bankowcy nie rozumieją. Prosto i na temat.
  2. Ale o co chodzi?Tekst wyjaśniający w punktach, gdzie jest "frank" pogrzebany, a także o co walczą tzw. frankowicze. Dzięki tej lekturze dowiesz się, że banki nie finansują kredytów z lokat swoich klientów.
  3. Jak to jest zrobione - kredyt frankowyKrótki tekst i dłuższa prezentacja, pokazująca mechanizmy ukryte pod płaszczykiem niby kredytu.
Szczerze polecam lekturę wszystkich wpisów, które znajdziesz, klikając w pierwszy link.

Zenon Frankster

Ekspert, który wspiera prawników i frankowiczów w wyliczeniach roszczeń. Konsument, który pozwał Getin i PKO ws. tzw. kredytu frankowego.

Dodaj komentarz

Podziel się z nami swoją opinią lub doświadczeniami. Zapraszamy do dyskusji.