Rozważasz pozwanie banku / ugodę

Prognoza procesowa
Kalkulator nadpłat frankowych mec. Czabańskiego[alert]powyższy link, kieruje do strony z opisem założeń kalkulatora i arkusza kalkulacyjnego[/alert] Na stronie PomocFrankowiczom.pl dr Jacek Czabański opublikował kalkulator umożliwiający samodzielne wyliczenie wysokości:
  1. nadpłaty, jaką jest skutkiem stosowania nielegalnych przeliczeń walutowych (nadwyżka będzie podlegać zwrotowi wraz z odsetkami, po wyroku odfrankowującym kredyt)
  2. kwoty rozliczenia stron w przypadku stwierdzenia nieważności całej umowy kredytu przez sąd
Tutaj link kieruje bezpośrednio do arkusza kalkulacyjnego. [alert]Dzięki kalkulatorowi poznasz przybliżoną Wartość Przedmiotu Sporu (WPS) z bankiem. Dokładne wyliczenie nadwyżki / kwoty rozliczenia wymaga uwzględnienia parametrów dokładnie określonych w Twojej umowie, czyli np. dzień spłaty, sposób obliczania LIBOR itp.[/alert]

Zenon Frankster

Ekspert, który wspiera prawników i frankowiczów w wyliczeniach roszczeń. Konsument, który pozwał Getin i PKO ws. tzw. kredytu frankowego.

Dodaj komentarz

Podziel się z nami swoją opinią lub doświadczeniami. Zapraszamy do dyskusji.

Komentarze - 2

Próbuję użyć kalkulatora, ale po wpisaniu daty, od której spłacam raty w CHF, kwoty nadpłat i dopłat w ogóle się nie zmieniają, tak jakby ta data nie była w ogóle brana pod uwagę. Czy to jest błąd kalkulatora, czy ja coś robię źle?
(Upewniłam się, że format daty jest prawidłowy).

zalecam kontakt z autorem kalkulatora :/ ja nic nie poradzę. Co najwyżej mogę zrobić normalne wyliczenia.